L-A Photo

Fotografování České Budějovice


Vítejte na oficiální webu Jihočeských fotografů Lukáše Mrkvičky a Aleny ŠvambergovéNabízíme profi fotoslužby nejen v Českých Budějovicích, ale také v celé oblasti Jižních Čech. Dále tvoříme originální fotoalba - svatební, dětská, prostě jaká si budete přát.
 Na webu najdete ukázku naší tvorby v sekci Galerie, ukázku tvorby jedinečných ručně vyráběných autorských fotoalb Aleny Švambergové v sekci Fotoalba, dále novinky ohledně aktualit v sekci Novinky a samozřejmě také emailový a telefonický kontakt. 
 A konečně k nám samotným. 
 Fotografii jsme vystudovali v Českých Budějovicích. Mezi naší specializaci patří fotografování rodiny - rodinných portrétů, dětských oslav a samozřejmě také svateb. Svatební fotografie patří mezi naši nejoblíbenější. 
 Dále se zabýváme komerční fotografií - fotografování produktových fotografií, interiérů (restaurace, fit centra apod.) a také třeba oblečení na modelkách. 
 Velice rádi fotografujeme i párové fotografie a nebo portréty
 Mezi volnočasové fotografování nás obou patří dále fotografování koncertů, zvířat v zoo a přírody. 

 Pokud by jste měli zájem o fotografování a to jak Vás samotných nebo svatby, dětské oslavy, dětí nebo např. rodinné fotografie u Vás doma domově, neváhejte nás kontaktovat na emailu nebo telefonu.