Informace o fotografováníJak se na focení připravit


Zde si v pár bodech shrneme, jak se na samotné fotografování připravit. Budeme se zabývat jak oblečením, tak úpravou (vlasy, makeup).
 • Minimálně 3 dny před fotografováním nechoďte do solária, depilaci a podobné zákroky, které způsobují červené flíčky na pleti apod. Tyto nedostatky se špatně retušují.
 • Pokud Vás bude na fotografování líčit naše kosmetička, na fotografování přijeďte kompletně bez make-upu (pokud se nedomluvíme jinak). Odličování řasenky a stínů je zbytečně zdlouhavé a následné přeličování je komplikované. 
 • Na fotografování si klidně přineste více triček/topů/mikin, abychom mohli případně doladit barevnou kombinaci oblečení. Nejvhodnější je oblečení bez potisku (obrázky, nápisy apod.), který potom může na fotkách rušit. 
 • Podobné je to i se šperky - pokud si jich s sebou vezmete více, určitě tím nic nezkazíte.
 • Pokud se jedná o fotografování dětí, vemte s sebou oblíbenou hračku dítěte, aby se nějak zabavilo během fotografování.
 • A jedna z nejdůležitějších věcí - ptej se nás na cokoli, co Vás napadne. Pokud budeme mít jak my, tak Vy co nejvíce informací, můžeme dotáhnout fotografování k dokonalosti.
 • Kromě oblečení a šperků si můžete vzít i nějaké rekvizity, které by jste chtěli mít na fotografiích.


Naše možnosti

Snažíme se nabídnout obsáhlé fotografické služby a kompletním servisem. 
Doprava zákazníků:
Nabízíme Vám možnosti dopravy naším automobilem na místo fotografování ( do vybraného exteriéru). Doprava je zdarma u větších balíčku a boudoir fotografování, v rámci Českých Budějovic a okolí do 10km.
2 vybavené fotoateliéry:
O konce roku 2013 již nepůsobíme v jednom ateliéru, ale nově ve dvou. První zůstává ve Veselí nad Lužnicí a nový se nachází na okraji Českých Budějovic. Adresy ateliérů jsou sděleny vždy až po objednání na fotografování. Ateliéry nemají otevírací dobu. 

Oba ateliéry jsou plně vybavené od sociálního zařízení, přes kuchyňku, plné fotografické vybavení (fotografická pozadí, damašková pozadí apod.) až po rekvizity pro focení dětí, miminek a glamour/boudoir fotografií.
V ateliérech je možné se připojit na internet pomocí Wifi.
Předání fotografií:
Hotové fotografie je možno předat několika způsoby.
 • Nejrychlejší - nahrání na webovou úschovnu v zaheslovaném balíku formátu rar/zip
 • Vypálení na CD/DVD
 • Vyvolání fotografií - dle rozsahu objednaného balíčku nebo dle dohody
 • Vyvolání fotografií, vypálení CD/DVD a zabalení do dárkového balení. Dle dohody.
 • Výroba fotoalba dle Vašich požadavků.
Doprava nás k Vám:
Pokud budete mít zájem o fotografování u Vás doma, nebo např. fotografování svatby, doprava je zdarma v rámci Českých Budějovic a blízkého okolí. Do ostatních lokací si účtujeme 3kč/km (pouze palivo).

Kvalita fotografií:

Fotografie, které od nás dostanete jsou vždy v plné kvalitě a rozlišení + v rozlišení vhodným pro použití na webu a Facebooku. Fotografie jsou vždy upravené a retušované, neupravené fotografie nedevzdáváme, od nás dostanete vždy 100% práci. 

Použití fotografií:

Hotové fotografie používáme pro naši prezentaci a to především na internetu a v tiskovinách. Pokud si jejich zveřejnění nepřejete, informujte nás o tom prosím při fotografování. 
Zaplacením a odevzdáním fotografií nevzniká oprávnění k použití fotografií k obchodnímu prospěchu ze strany zákazníka. Stejně tak nevzniká právo pro komerční použití fotografií, pokud tak není dohodnuto jinak (neplatí samozřejmě pro produktové fotografie).

Poukazy:

Poukaz je možné zakoupit na jakýkoli balíček včetně vyvolání fotografií nebo na Vámi zvolenou hodnotu. Poukazy mají platnost vždy 7 měsíců od vystavení. Uplatnění poukazu je možné maximálně měsíc po ukončení platnosti s tím, že termín musí být zamluven před ukončením platnosti poukazu.